Şube:
Giriş Yap / Kayıt Ol 0 0.00 TL

Hakkımızda

Pizza Dünyası, 2004 yıllında İzmir Atakent ilçesindede açtığı ilk şubesi ile hizmete başlamıştır. 2005 yılında Aliağa ilçesinde açtığımız şubemiz ile hizmetini sürdürmeye devam etmiştir. Aynı şekilde 2010 yılında başka bir kompset ile Aliağa'da açtığımız Pizza dünyası+plus şubemiz ile daha farklı lezzetler ve tatları halkımıza sunmaya devam etmiştir.

Şubelerimiz 2004 yıllından bugüne kadar pizza dünyası ve Pizza dünyası+plus adı altında hizmetlerini sürdürmüştür.  PİZZA DÜNYASI %100 YERLİ sloganı ile hizmetini sürdürmeye devam edicektir...

İlk “Merhaba” oldukça önemlidir. Konuşmanın seyrini belirleyen bu selamlamanın doğru bir şekilde yapılması daha sonraki sohbet aşamaları için oldukça önemli bir yer tutar. Şayet itici bir şekilde selam verirken, tanışmak istediğin kişiyi daha kazanmadan kaybedebilirsin. Bu durumda karşı tarafa iyi bir elektrik vermek ve karşı taraftan da samimi bir dille geri dönüş alabilmek için en iyi arkadaşlık uygulaması olan Rampy üzerinden mükemmel şekilde konuşmayı başlatman gerekebileceğini unutmamalısın.


Hoşlandığın, profil bilgilerine eriştiğin ve beğendiğin kişiyi selamlamak istiyorsun ama söze nasıl başlayacağın konusunda herhangi bir fikrin olmadığını düşünüyorsun. En iyi arkadaşlık uygulaması Rampy sayesinde kolay ve özgüvenli bir merhaba diyebilirsin. Uygulamaya giriş yaptığında ve arama bölümüne geldiğinde pek çok kullanıcı olduğunu göreceksin. Yeni insanlar ile tanışmak adına Rampy’de bulunan filtreleme özelliğini de kullanabilirsin. İlk selamın her zaman rahat ve kendinden emin şekilde verilmesi gerektiğini unutmaman gerekiyor.


Flört uygulaması Rampy sayesinde düzenlenen profiller üzerindeki bilgilerden de yola çıkarak özelliklerini daha çok yansıtabildiğin bir konuşma üslubu takınabilirsin. Örneğin; kullanıcı edebiyatı seviyorsa onu etkilemek için güzel ve anlamlı bir şiir gönderebilirsin.